טיפול בצרבת וברפלוקס המלצה

דירוג משתמשים:  / 0
חלשמעולה 

שלום רב

שמי צח לוזון , אני בן 35 וסבלתי מאז גיל 31 מצרבות קשות, שיעולים ודלקות בגרון. לאחר מספר בדיקות דם ובדיקות גסטרו שכללו אנדוסקופיה נמצא שיש לי בקע קיבתי ובשל כך התסמינים שרשמתי .

במשך שנתיים וקצת (מאז גיל 32 בערך), לקחתי בצורה קבועה כדורי אומפרדקס שעזרו לי להתמודד עם הצרבות הללו, ואיתן נעלמו התסמינים האחרים גם הם.

הרופאים הודיעו לי בזמנו שאין ניתוח שיכול לתקן את הבקע ושאצטרך לקחת את כדורי האומפרדקס לכל החיים, לדברי הרופאים הבקע הוא "בעיה" פיזיולוגית ולכן שום תזונה או טיפול פרט לניתוח (שלא קיים ניתוח כזה כרגע) לא יוכלו לעזור.

לפני כחצי שנה בערך נפגשתי עם דר' אנריקה יפה (נטורופת) שישב עימי לפגישת ייעוץ והמליץ לי על תוכנית מתאימה, את התוכנית ביצעתי בצורה המייטבית, דאגתי לעקוב אחרי ההוראות של דר' יפה וכשהיו שאלות הוא תמיד היה זמין. בחודש לאחר תחילת הטיפול עדיין הרגשתי צרבות והאמת שהייתי כבר דיי סקפטי בנוגע לתהליך שדר' יפה המליץ עליו, אך חדור מוטיבציה המשכתי בכל זאת, לאחר כחודש נוסף שמתי לב שכבר אין לי את הצרבות כמעט בכלל, ושאני מרגיש הרבה יותר טוב, גם מבחינת הצרבות וגם בכלל מבחינה פיזית. היום, כשישה חודשים לאחר תחילת הטיפול, אין לי כבר צרבות, אין דלקות בגרון ואין שיעולים. כבר חצי שנה שלא לקחתי כדור אומפרדקס, ואני מודה מאוד לדר' יפה שהביא אותי למצב הזה, נטול האומפרדקס.

צח